Mural - most nocą

Malowanie miasta nocą:


Malowanie mostu na ścianie, obraz czarno biały Warszawa
Mural - most nocą, artystyczne malowanie
Malowanie mostu w perspektywie, mural przedstawia most i miasto nocą
Mural - malowanie miasta nocą

Artystyczne malowanie ściany, most w perspektywie. mural monochromatyczny, Warszawa
Malowanie miasta nocą na ścianie

Aranżacja ściany w przedpokoju, malowanie mostu na ścianie w perspektywie
Malowanie miasta nocą, mural

Malowanie obrazu na ścianie mostu i miasta nocą , most nocą mural 3D
Jak powiększyć przedpokój - malowanie mostu w perspektywie

Malowanie mostu na ścianie


Na kolejnych fotografiach ukazano jak powstawał malunek mostu. Przedstawiono go z wykorzystaniem perspektywy linearnej. Wraz z oddalaniem się od widza zmniejsza się jego rozmiar. Dzieło cechuje się niesamowitą głębię, dzięki czemu powiększono małą przestrzeń przedpokoju. Na pierwszym planie muralu znajduje się wiszący most, za którym ukazano drapacze chmur. Zrezygnowano z bogatej kolorystyki. Obraz wykonano w monochromatycznym stylu, zdecydowano się na odcienie szarości. Dzięki temu uzyskano ciekawe efekty za pomocą cieniowania. Na obrazie uchwycono delikatne falowanie wody i delikatne obłoki na niebie. Motyw z mostem jest często wykorzystywany w malarstwie. Doskonale sprawdza się w małych i ciasnych pomieszczeniach, bowiem dzięki zastosowaniu perspektywy daje odczucie głębi i powiększa pomieszczenie. Jest ciekawym akcentem dekoracyjnym, który sprawdzi się m.in. w sypialni tuż nad łożem, w przedpokoju lub w salonie. Na obrazie prezentowanym na zdjęciach w niniejszym poście kryje się duża doza romantyczności. Oświetlony most prowadzi wprost w tętniące serce wielkiego miasta. W świat niegasnących świateł, w świat, który nigdy nie idzie spać. To, co nas spotka po drugiej stronie mostu zależy tylko od naszej wyobraźni. Stoimy u progu wielkiej przygody, wystarczy zrobić jeden krok.

Mural wykonano z użyciem aerografu. Drobne szczegóły na obrazie zostały namalowane za pomocą pędzli. W końcowej fazie malowania praca została zabezpieczona lakierem akrylowym. 

Most namalowany na ścianie w kolorystyce monochromatycznej czarno-białej. Mural przedstawia most w perspektywie. Malowidło wykonane w mieszkaniu prywatnym, ma na celu wizualne powiększenie niewielkiego przedpokoju oraz nadania niebanalnego wyglądu ściany.

Brak komentarzy: