Aranżacja salonu fryzjerskiego

Wystrój salonu fryzjerskiego, malarstwo dekoracyjne:


Warszawa, projekt salony fryzjerskiego, malarstwo ścienne
Aranżacja salonu fryzjerskiego.
Warszawa, malowanie salonu fryzjerskiego
Aranżacja salonu fryzjerskiego.
Warszawa, projekt salonu fryzjerskiego, aranżacja salonu fryzjerskiego w warszawie
Malowanie salonu fryzjerskiego.
Wystruj salonu fryzjerskiego, warszawa, aranżacja salonu
Malowanie salonu fryzjerskiego.
wystrój w salonie fryzjerskim, warszawa aranżacja salonu
Mural w salonie fryzjerskim.
Malowanie salonu fryzjerskiego w warszawie, aranżacja ściany w salonie fryzjerskim
Mural w salonie fryzjerskim.
Malowanie w salonie fryzjerskim, malarstwo ścienne, Warszawa
Efekt finalny malowania salonu fryzjerskiego.
Filmik z aranżacji salonu fryzjerskiego.

Projektowanie salonu fryzjerskiego:

Atmosfera w salonie fryzjerskim jest niezwykle ważna. To ona wpływa na to, jak klienci czują się w naszym gabinecie i czy zechcą do nas wrócić. Ciekawa aranżacja lokalu może się przyczynić do pozytywnej opinii o lokalu, co z kolei wiąże się z tym, że klient nie tylko do nas wróci, ale oprócz tego będzie miał również pozytywne zdanie o zakładzie i zareklamuje go pocztą pantoflową wśród swoich znajomych.

Otwierając salon warto zdecydować się na ciekawą scenerię, która wprowadzi klienta w pozytywny nastrój, po przekroczeniu progu takiego salonu, klienci są często mile zaskoczeni. Do takiej nietypowej aranżacji należy wykorzystanie artystycznego malarstwa ściennego. Malowidło przykuwa uwagę, wzbudza zainteresowanie i podziw klientów. Powyższa aranżacja lokalu zasadniczo się wyróżnia od pozostałych salonów fryzjerskich, malowidło przedstawia kobietę z rozwianymi włosami bez żadnej konkretnej fryzury - luźne włosy falujące na wietrze. Lekkie, zwiewne, naturalne. Obraz został wykonany w kolorystyce czarno-białej, jego powierzchnia zajmuje około 9m2. Malowidło jest wodoodporne, można je myć środkami czyszczącymi. 

Mural w salonie fryzjerskim:

Obraz w dużej części został wykonany techniką natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i aerografu. Zastosowanie tej techniki daje ciekawe efekty miękkiego przejścia między odcieniami kolorów, w tym przypadku postawiono na szarości. Ciekawym efektem wizualnym jest wrażenie rozmytego efektu kolorystycznego. Jedynym akcentem kolorystycznym na obrazie są krwistoczerwone usta namalowanej kobiety. Zresztą modelka posiada także inne walory, które zdecydowanie zwracają uwagę. To sprawia, że jej wizerunek jest bardzo esencjonalny, zmysłowy, dwuznaczny, nieco seksualny. Dekoracja ścienna znacznie poprawiła wizerunek i estetykę wnętrza. Nadał mu charakteru i nuty niepowtarzalności. Teraz salon jest kojarzony z tym oryginalnym malowidłem ściennym. Domeną współczesnych salonów fryzjerskich jest to, że łączą wiele funkcji. Przyciągają fachowością usług, estetycznym wnętrzem, miłą atmosferą, zapewniają relaks i wypoczynek. Wystrój wnętrz stanowi bowiem dowód na pomysłowość właścicieli, na ich zmysł artystyczny, który w strzyżeniu jest absolutne niezbędny. Salony coraz częściej stawiają na niepowtarzalny desing lokalu. Zapraszam do zapoznania się z innymi dekoracjami ściennymi, które prezentowane są na niniejszym blogu. 

Inne prace znajdziemy na stronie: malarstwo-artystyczne.pl

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ładny rysunek robi wrażenie!

Joanna Wojtowicz pisze...

niesamowite!:)

Anonimowy pisze...

Niezłe, robi wrażenie

Anonimowy pisze...

ta kobieta na pewno przyciągnie tłumy klientów... płci męskiej :) widać, że artyście nie trudny żaden temat, świetnie czerwone usta :)

Dorota Es pisze...

Jestem pod wrażeniem wyczucia stylu i smaku. Świetna robota!

Anonimowy pisze...

Świetna praca, widać warsztat pracy. Fajny pomysł na aranżację salonu fryzjerskiego.

Anonimowy pisze...

Świetna praca, widać warsztat pracy. Fajny pomysł na aranżację salonu fryzjerskiego.

Ana85 pisze...

Świetna praca, po ile coś takiego?