Aranżacja baru - artystyczne malowanie baru.

Aranżacja baru poprzez malowanie:

Aranżacja ścienny w barze, wystrój baru inspiracje, Warszawa
Aranżacja i projektowanie baru.
Warszawa, aranżacja baru, wystrój klubu poprzez malowanie, mural ścienny namalowany w barze jezzowym
Aranżacja i projektowanie baru.


Projekt baru, wystrój baru poprzez malowanie obrazu na ścianie w czarno-białej kolorystyce, Warszawa
Aranżacja ściany w barze.
Aranżacja ścienny w barze, malarstwo ścienne, Warszawa
Aranżacja i projektowanie baru.


Warszawa, aranżacja baru, malarstwo ścienne barze, Mural Woody Allen
Aranżacja ściany w barze, malarstwo.
Artystyczne malowanie ściany w barze, wystrój ściany w barze za pomocą grafitti, mural ścienny
Aranżacja ściany w barze, mural

Malarstwo ścienne w barze, aranżacja ścian w barze poprzez malowanie obrazu na ścianie, malarstwo monochromatyczne, Warszawa
Aranżacja baru, mural ścienny.
Aranżacja baru, Warszawa, wystrój klubu poprzez malowanie grafitti na ścianie
Artystyczne malowanie baru


Warszawa, aranżacja baru, wystrój w barze poprzez namalowanie ściennej grafiki z wizerunkiem Charliego Cheplina
Malowanie ściany w barze
Warszawa, aranżacja baru, malowanie ścian w barze, czarno-biały mural ścienny malowany na ścianie,
Mural ścienny, aranżacja baru.Malowanie obrazu na ścianie krok po kroku.

Artystyczne malarstwo ścienne w barze:

Malowidło ścienne (mural) wykonane zostało w barze "7", powierzchnia obrazu zajmuje około 120 m2. Tematem zbioru malowideł jest kinematografia i wykonawcy muzyczni lat '50-'70 XX wieku. Ikony srebrnego ekranu i wirtuozi instrumentów. Obraz jest namalowany w kolorystyce czarno-białej (monochromatycznej), tak by oddać klimat tamtych lat. Mural został wykonany techniką akrylową, a następnie polakierowany i zabezpieczony powłoką antygrafitti. Jest to jedno z moich flagowych dzieło. Mural powstawał kilk tygodni i jest to jeden z największy obrazów (murali) wykonanych przeze mnie. Biorąc pod uwagę czas poświęcony na malowanie można powiedzieć, że całość prezentuje się naprawdę imponująco. Postacie zostały wiernie odtworzone, zwrócono uwagę na szczegóły.
Osobiście uważam, że monochromatyczne malarstwo ścienne najbardziej nadaje się pod aranżację i ozdobnego malowania barów, lokali, klubów itp. Monochromy maja zawężoną gamę barw, ograniczającą się do kilku kolorów, najczęściej dwóch lub jednego. W tej technice wykorzystuje się tonalność zazwyczaj jednego koloru barwy. Malowidła monochromatyczne wykonuje się zazwyczaj z wykorzystaniem czarni i bieli. Powodem stosowania prze ze mnie monochromatycznego malarstwa ściennego, zwłaszcza w malarstwie wielkoformatowym, jest jego spokojne stonowanie i neutralność kolorystyczna. Obraz w formacie 100 m2 wykonany w z użyciem wielu kolorów, rzucałby się w oczy, malowidło takie zdominowałoby wszystko wokół siebie, niezmiernie trudno byłoby dopasować pozostałe elementy wystroju do kolorowego malowidła ściennego. Ponadto klienci mogliby czuć się przytłoczeni. Namalowane obrazy przypominają szkice, są lekkie, nieprzeładowane, klimatyczne. Czynią z ogródka baru jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym sztuka wysuwa się na pierwsze miejsce. Ze ścian ogródka barowego spoglądają na klientów najsłynniejsze twarze. Kompozycja kilku murali przypomina kadr z taśmy filmowej, z której spogląda na nas między innymi blond włosa seksbomba Marilyn Monroe. Obok niej, najpewniej kłócący się jak zawsze siedzą Kargul z Pawlakiem. Innymi sportretowanymi postaciami są między innymi Woody Allen i słynny jazzman Miles Davis. 

Więcej zdjęć na stronie: malarstwo-artystyczne.pl

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

siemanko, chciałam zapytać jakich farb używa pan do malowania? czy jest to zawsze malarstwo akrylowe czy jakieś inne farby i czy pędzel czy aerograf?

Anonimowy pisze...

Niezłe, wow!!!

Rolety Gdańskie pisze...

Rewelacyjne malunki :)