Malarstwo ścienne " Avril Lavigne"

Mural Avril Lavigne wykonany na ścianie w sklepie:


Malarstwo ścienne, malowanie obrazu na ścianie jako wystrój sklepu muzycznego
Mural, artystyczne malowanie ściany

Aranżacja lokalu jezzowego, Malarstwo ścienne Avril Lavigne, Warszawa
Mural, artystyczne malowanie ściany

Avril Lavinge, mural ścienny, malowanie obrazu na ścianie
Mural, artystyczne malownie ściany

Malarstwo ścienne, malarstwo dekoracyjne czyli malowanie obrazu na ścianie
Artystyczne malowanie ściany, mural

avril lavigne, mural, Warszawa, malarstwo ścienne czyli aranżacja ściany w mural
Malowanie sklepu muzycznego

malarstwo ścienne, Artystyczne malowanie ścian, Warszawa
Mural malowany na ścianie

Aranżacja klubu, malarstwo ścienne, Warszawa
Mural wykonany na ścianie.

Avril Lavigne, Mural Warszawa, malarstwo dekoracyjne na ścianie
Malowanie obrazu na ścianie

Artystyczne malowidło ścienne:


Malowidło ścienne przedstawiające wizerunek słynnej piosenkarki namalowane zostało w sklepie muzycznym: "Top-Music". Warto jednak powiedzieć, że motyw idola muzycznego można z powodzeniem przenieść na ścianę pokoju w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu. Wówczas wizerunek ulubionej postaci będzie towarzyszył nam w zaciszu własnego domu. Tematem pracy, którą zaprezentowano na powyższych fotografiach, jest postać gwiazdy światowej muzyki rock Avril Lavigne. Malowidło ścienne ma wymiar 6m2. Praca została zabezpieczona bezbarwnym lakierem półmatowym, który nadaje delikatny połysk i sprawia, że dekoracja ścienna jest odporniejsza na zabrudzenia i ścieranie.
Malowidło powstawało przez około tydzień. Artystka została przedstawiona w pozie, która sugeruje występ sceniczny. Dzięki temu sylwetka nabrała dynamicznego wyrazu: nisko opuszczona gitara, szeroko rozstawione nogi, które są charakterystyczne dla rockowych artystów dających koncert. Rockowy styl piosenkarki podkreślają też długie, luźne włosy. Nad głową Avril znajdują się sceniczne reflektory, których nie może zabraknąć podczas żadnego koncertu. Elementem, który wpisuje się w charakter miejsca jest również ogromny wzmacniacz odmalowany po prawej stronie artystki. W czasie kiedy wystrój większości sklepów ulega unifikacji warto zadbać o to, by skusić klienta niepowtarzalna aranżacją. Zwłaszcza w takim miejscu jak sklep muzyczny, który oferuje towary skierowane do wąskiego grona odbiorców. Indywidualnie dobrana dekoracja ścienna podkreśla klimat sklepu i jego charakter.
Na innych postach na moim blogu prezentuję Państwu aranżacje ścienne wykonane w innych sklepach, które dzięki temu również stały się niepowtarzalne, a rysunek stał się ich wizytówką i znacząco podniósł estetykę wnętrza. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z kolejnymi wpisami.

Avril Lavigne Mural.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

No i gitara.

Iwona Genzinger pisze...

Super!!!!!!!!!!!