Malowanie smoków na ścianie

Malowanie na ścianie bohaterów z bajki "Jeźdźcy smoków"


Artystyczne malowanie ściany w pokoju chłopca, malowanie smoków na ścianie, bydgoszcz
Aranżacja pokoju chłopca

Artystyczne malowanie ściany w smoki, aranżacja pokoju chłopca poprzez malowanie grafitii na ścianie
Malowanie ściany w pokoju chłopca

Malowanie pokoju dziecięcego, malowanie grafiki ściennej z bajki Jeźdźcy smoków, budgoszcz
Mural ścienny w pokoju chłopca

Artystyczne malowanie ściany w motyw z bajki Jeźdźcy smoków, grafika ścienna jako aranżacja ściany
Mural ścienny w pokoju chłopca

Malowanie obrazu na ścianie w pokoju chłopca przedstawiającego bohaterów z filmu Jeźdźcy smoków, grafika ścienna Bydgoszcz,


Aranżacja ściany w pokoju chłopca, ciekawy pomysł na zagospodarowanie ściany na poddaszu w pokoju dzieciecym
Artystyczne malowanie grafiki ściennej

Artystyczne malowanie obrazu na ścianie, ciekawy pomysł na zagospodarowanie ściany w pokoju chłopca
Artystyczne malowanie ściany w pokoju chłopca, malowanie smoków na ścianie u chłopca w pokoju

Pokój chłopca w smoki:


Dziwne i tajemnicze stwory fascynują, zwłaszcza kiedy ma się dopiero kilka lat. Smoki pojawiają się w mitach, legendach i baśniach. Ale teraz mogą zagościć również na ścianie pokoju Twojego dziecka! Mural zaprezentowany na powyższych zdjęciach przedstawia głównych bohaterów bajki "Jeźdźcy smoków". Wielkość malowidła wynosi 30 m2. Może się wydawać, że wybór smoków, jako motywu malarskiego do dziecięcego pokoju nie jest trafionym pomysłem. Ale bajka, której fanem jest chłopiec, na życzenie którego powstał obraz, przełamuje stereotypy. Smoki, owszem, z wyglądu to groźne bestie, ale przy odrobinie współpracy potrafią zaprzyjaźnić się z człowiekiem na dobre i na złe. 

Namalowany obraz jest utrzymany w żywej kolorystyce. Tłem dla lecących smoków jest czysty błękit wody i nieba, przetykany bielą kłębiastych chmurek. Mural powstał na dwóch płaszczyznach - na ścianie oraz na skośnym suficie. Dzięki temu zabiegowi uzyskano efekt głębi, skosy został zamaskowane. a pomieszczenie optycznie zyskało na wielkości. Obraz będzie długo cieszył oczy dziecka, bowiem zabezpieczono go lakierem, który chroni od zabrudzeń i czyni go odpornym na zmywanie detergentami. Aranżacje pokoi dziecięcych według pomysłu dziecka stają się dziś coraz bardziej popularne. Dzięki temu maluchy mają frajdę przebywania w pomieszczeniu urządzonym zgodnie z ich marzeniami. Malunek jest trafionym rozwiązaniem. Podczas podświetlania nie widać złączeń lub nierówności, które mogą powstać przy klejeniu fototapety. 

Serdecznie zapraszam do zapoznawania się z innymi motywami, które mogą ozdobić dziecięce pokoje. Prezentowane są one na kolejnych postach.


Brak komentarzy: