Mural w biurze

Mural w Biurze

Alternatywa dla klasycznego loga firmy albo kolorowej tapety z hawajskim widoczkiem, coś co pokazuje charakter firmy, świadczy o dobrym guście i wyczuciu stylu, w tym wypadku symbol powodzenia w biznesie w ujęciu bardziej drapieżnym - szarżujący byk z Mannhattanu na ścianie jednej z warszawskich firm.


malowanie byka, mural w biurze, aranżacja biura poprzez malowanie graffiti na ścianie
Mural w biurze, malowanie byka
malowanie byka, mural w biurze, artystyczne malowanie ścian w biurach, murale w biurowcach, malowanie obrazów na ścianie w biurach
Mural w biurze, malowanie byka


malowanie byka, mural w biurze, malowanie obrazów na ścianie w biurach, graffiti w biurze na ścianie
Mural w biurze, malowanie byka
malowanie byka, mural w biurze, malowanie obrazów na ścianie w biurach, graffiti w biurze, malowanie
Mural w biurze, malowanie byka


malowanie byka, mural w biurze, malowanie w biurze ścian, artystyczne malowanie graffiti w biurach i lokalach
Mural w biurze, malowanie byka
malowanie byka, mural w biurze, malowanie ścian w biurze, malowanie obrazów, logotypów, napisów na ścianach w biurach i lokalach biurowych.
Mural w biurze, malowanie byka


Malowanie byka z Mannhattanu


Aranżacja ściany w biurze poprzez malowanie to zabieg, który w połączeniu z dobrze dobranym motywem może przyczynić się do wzrostu pozytywnego postrzegania firmy przez klienta. W tym wypadku firma z branży nieruchomości postawiła na motyw, który nie tylko kojarzy się z sukcesem, ale stanowi też dobry omen dla biznesu - ma zapewnić powodzenie. Słynny szarżujący byk został namalowany w czarno-bieli, efekt końcowy daje wrażenie, że byk wykonany jest z lśniącej stali, choć oryginalna nowojorska rzeźba powstała z brązu. Dynamizmu całej scenie dodaje unoszący się spod kopyt kurz, sprawiający wrażenie, że byk za chwilę ruszy do ataku, a cała sytuacja odbywa się na tle wielkiego miasta.


Malowanie muralu w biurze

Jakie inne motywy nadają się do aranżacji przestrzeni biznesowej? Jaki rodzaj sztuki będzie odpowiedni biur? Są pewne motywy uniwersalne, dość neutralne w odbiorze i wydźwięku, które zawsze będą dobrze wyglądały na firmowej ścianie. Należą do nich przede wszystkim motywy związane z architekturą. Perły światowego budownictwa, słynne mosty, drapacze chmur albo z drugiej strony motywy zabytkowe związane z historią danego miejsca, zawsze będą pięknym uzupełnieniem ściany w biurze - mural w biurze. Jeśli firmie zależy na podkreśleniu swojej nowoczesności lub innowacyjności, w takim wypadku świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju abstrakcje zarówno te oszczędne w kolorze i minimalistyczne jak i te kolorowe, krzykliwe i ekspresyjne. Abstrakcja to jest to! Dobrym pomysłem jest też podkreślenie swojej działalności poprzez prezentacje na ścianie tego czym firma się zajmuje i tutaj ile firm, tyle możliwości, każdy przedsiębiorca może zdecydować jak podkreślić to w czym jest najlepszy.


Więcej zdjęć na stronie: http://www.malarstwo-artystyczne.pl/malowanie-lokali-uslugowych/

Brak komentarzy: