Urządzanie pokoju chłopca

Jak pomalować ściany w pokoju dziecięcym?


Jak urządzić pokój chłopca, artystyczne malowanie motywu bajkowego na ścianie, warszawa
Malowanie ścin w pokoju chłopca

Malowanie bajkowego motywy na ścianie, obraz 3D wykonany na ścianie w pokoju chłopca, warszawa
Malowanie ścin w pokoju chłopca

Artystyczne malowanie obrazu na ścianie w pokoju chłopca, królik baks
Malowanie ścin w pokoju chłopca

Mlowanie obrazu w pokoju chłopca, aranżacja ściany w bajkowy motyw, warszawa
Malowanie ścin w pokoju chłopca

malownie obrazu na ścinie w pokoju chłopca, mural ścienny 3d. ciekawy pomysł na aranżację pokoju dziecięcego.
Artystyczne malowanie ściany

artystyczne malowanie ściany w pokoju chłopca, ciekawy przykład wykorzystania malarstwo ściennego w pokoju dziecięcym
Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ścian w pokoju dziecięcym, aranżacja pokoju chłopca
Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ściany w pokoju dziecięcym, malowanie bajek na ścianie
Artystyczne malowanie ściany

Aranżacja ściany w pokoju chłopca, malowanie motywu bajkowego na ścianie, mural 3D
Urządzanie pokoju chłopca, artystyczne malowanie bajek n ścianie

Jak urządzić pokój chłopca?

Fantastycznych i niezapomnianych bajek z dzieciństwa jest tyle, ze czasami ciężko zdecydować się na jedną ulubioną i nie sposób też wybrać jednego, ukochanego bohatera. Na szczęście dzięki malarstwu artystycznemu można na co dzień otaczać się wieloma postaciami z bajek. U chłopca w pokoju, którego ściany prezentowane są na powyższych zdjęciach widać najbardziej kultowe postacie, które wzbudzają pozytywne emocje. Aranżacja, którą Państwu prezentuję doskonale sprawdzi się w pokojach ze skosami, na poddaszach. Dzięki malunkom można szybko i łatwo zagospodarować trudną przestrzeń.

Na pierwszej ścianie zawadiackim wzrokiem spogląda na nas pies Pluto, który dodatkowo uśmiecha się bardzo radośnie. Sąsiadem psa Pluto został fioletowy Struś Pędziwiatr, który chyba przez cale życie ucieka prze Kojotem Wilim. Strusia odmalowano chyba właśnie w chwili, w której zwiewał przed Kojotem. Świadczy o tym łapa wyciągnięta do biegu oraz przekrzywiony, pewnie przez pęd wiatru, pióropusz na głowie. 

Tuż nad biurkiem chłopca marchewkę wcina nikt inny tylko słynny Królik Bugs. Mamy wrażenie, że postać przemówi do nas swoim słynnym cytatem: Co jest doktorku? Również nad biurkiem, w lewym górnym narożniku ściany, na cyrkowym trapezie buja się Lew Alex z filmu animowanego Madagaskar. Z kolei nad łóżkiem chłopca przykucnął jak zawsze nieco smutny Kłapouchy, przyjaciel Kubusia Puchatka. Na jego ogonie widnieje słynna kokarda, która ciągle gubił. Może fakt, że tym razem nie odczepiła mi się ona od ogona nieco poprawi mu humor?

Nad drzwiami wejściowymi do pokoju przycupnął Kot Sylwester. Pewnie jego bystre oko wypatrzyło ukrywającego się gdzieś kanarka Tweety’ego, którego uwielbiał ścigać i dręczyć. Ale mały sprytny ptak, podobnie jak jego nieco większy kolega Struś Pędziwiatr, nigdy nie dawali się schwytać swoim prześladowcom. Mimo złośliwej miny i wyciągniętym pazurom sylwester znów będzie musiał obejść się smakiem. Tuż obok drzwi sportretowano kolejnego bohatera kreskówek. Słodka Myszka Miki zawadiacko podpiera biodro, macha ogonkiem i uśmiecha się przyjaźnie. Ostatnim z namalowanych jest Goofy. Na rysunku utrwalono wszystkie cechy, którymi się odznaczał: nieco fajtłapowata postawa i głupiutka mina doskonale oddają tę postać.

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się innymi postami, w których prezentuję inne pomysły na aranżację dziecięcych pokoi, zwłaszcza tych ze skośnymi sufitami. Na zdjęciach widać jak można odmienić i odświeżyć pokój dziecka. Całość wzbudza pozytywne emocje, pomieszczenie jest radośniejsze i chętnie się w nim przebywa.

Więcej zdjęć w karcie: POKOJE DZIECIĘCE

Brak komentarzy: