Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ściany w sklepie King Sport:


Artystyczne malowanie ściany w sklepie z obuwiem sportowym firmy king sport, malarstwo ścienne, Warszawa
Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ściany w sklepie, aranżacja ścian sklepu poprzez artystyczne malowanie motywu na ścianie, Warszawa
Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ściany, grafika ścienna przedstawiająca loga, malowanie obrazu na ścianie w sklepie, warszawa
Artystyczne malowanie ścian w sklepie

Artystyczne malowanie ścian w sklepie z butami, grafik ścienna 3 D jako reklama sklepu, aranżacja sklepu, warszawa
Artystyczne malowanie ścian w sklepie

Artystyczne malowanie ścian w kolorowy motyw, grafika ścienna 3D w sklepie z butami, warszawa
Artystyczne malowanie ściny

Artystyczne malowanie ścian, dekoracja ścien i usługi malarskie, warszawa
Artystyczne malowanie grafitti na ścinie

Malowanie ścian w sklepie obuwniczym, malownie log na ścinie
Artystyczne malowanie ściny w sklepie obuwniczym, logo na ścinie.Malowanie obrazu ściennego krok po kroku jak powstaje mural.

Artystyczne malowanie ścian w sklepie z obuwiem sportowym:

Prezentowane powyżej grafiki ścienne wykonane zostały w sklepie z obuwiem sportowym King Sport. Malowidła ścienne doskonale pełnią zarówno funkcję reklamową jak i dekoracyjną. Na pierwszej ścianie namalowano rozpoznawalne na całym świecie logo sportowej marki Adidas zwane Trefoil, co dosłownie oznacza trójlistny ornament. Logo zostało zaprezentowane w 1972 roku tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Monachium. Przebiegające poziomo przez koniczynkę, jak potocznie określa się ten wzór, trzy paski symbolizują trzy wzmacniające przeszycia pojawiające się na obuwiu tej marki. Później trzy paski zaczęły być jednoznacznie kojarzone z Adidasem. Fakt ten został zaakcentowany w prawym górnym rogu malunku, gdzie widnieje charakterystyczny trójkąt złożony z trzech grubych czarnych pasów. Do namalowania głównego loga użyto lekkich odcieni błękitów. Zastosowano też ciekawy zabieg artystyczny, bowiem logo oraz napis „adidas” zostały ukazane w 3D. Dzięki temu widz ma wrażenie, że wyłaniają się one ze ściany. 

Na kolejnej ścianie dominują lekkie odcienie różów. Centralnym punktem murala jest namalowany baner z internetowym adresem sklepu. Po prawej stronie ukazano zarys kobiecej, smukłej sylwetki. Chęć posiadania takiej figury z pewnością zachęca do ćwiczeń. Kolejnym elementem dekoracyjnego malowidła powstałego na tej ścianie są loga marek, których odzież i gadżety można nabyć w sklepie. Obok loga Adidasa powstały także symbole firm Nike – słynny „Swoosh”, New Balance, Lacoste, która jednoznacznie kojarzona jest z krokodylem z otwartą paszcza oraz gwiazdka Converse. Całość malunku uzupełnia delikatna błękitna linia wijąca się pod symbolami marek i artystyczne dekoracje w postaci kółek i gwiazd. Obraz ma lekki i przyjemny charakter.

Trzecia ściana w całości została przeznaczona pod malunek słynnego loga marki Nike. Podobnie jak w przypadku koniczynki Adidasa, wszyscy kojarzą też ten symbol. Popularny „ptaszek” to powszechnie znany znak akceptacji. Właśnie stąd, że znaczek ten wzbudza tyle pozytywnych emocji, wynika popularność jego oraz samej marki. Na tej ścianie logo powstało na czarnym tle, a sam Swoosh ma kolor biały. Całość ma bardzo futurystyczny, nowoczesny i metaliczny wygląd. 

Wielki sportowy niebieski but to motyw czwartego malunku. Zarówno na bucie jak i na ścianie odmalowano logo firmy. Tę ścianę pomalowano na intensywny czerwony kolor. Od połączonych liter N i B rozchodzi się siatka spękań. Taki zabieg artystyczny wraz z tygrysem znajdującym się na bucie przywodzi na myśl siłę i potęgę, a takie właśnie powinny być skojarzenia z firma sportową. Na koniec wszystkie malunki zostały utrwalone bezbarwnym lakierem, który przedłuża trwałość dzieła. 

Takie rysunki to fantastyczny sposób na wyróżnienie oferty swojego sklepu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z innymi aranżacjami sklepów. 

Brak komentarzy: