Malowanie sali zabaw

 Malowanie sali zabaw - robociki


Galaktyka, tak nazywa się bawialnia, która znajduje się w Grudziądzu. Bawialnia została zaaranżowana w kosmicznym stylu dosłownie i w przenośni. Kompozycja pracy to projekt autorski: naszej firmy Pracownia Malarstwa Artystycznego. Mural, który powstał w sali  zabaw znajduje się na kilku ścianach tworząc wielka kosmiczną krainę. Motyw jest ponadczasowy, podoba się dzieciom w każdym wieku od maluchów po nastolatki. Dzięki malowidłom w bawialni powstała mała Nibylandia, kraina wiecznego dzieciństwa. 

Malowanie sali zabaw, mural w sali zabaw, artystyczne malowanie scian 3D, malowanie obrazów na ścianie w bawialni, salkach irodzinowych
Malowanie sali zabaw, mural 3D kosmos
Malowanie sali zabaw, mural 3D, mural w bawialni, artystyczne malowanie ścian dla dzieci, obrazy malowane na ścianach
Malowanie sali zabaw, mural 3D kosmos


Malowanie sali zabaw, mural 3D, artystyczne malowanie ścian 3D, malowidła ścienne
Malowanie sali zabaw, mural 3D kosmos
Malowanie sali zabaw, artystyczne malowanie ścian, mural 3d, malowanie obrazów na ścianach dla dzieci
Malowanie sali zabaw, mural 3D kosmos

Malowanie sali zabaw, malowanie grafiki w sali zabaw,, aranżacja bawialni poprzez malowanie graffiti na ścianie w sali zabaw
Malowanie kosmosu, mural 3D, bawialnia
Malowanie sali zabaw, malowanie bawialni, artystyczne graffiti w bawialni
Malowanie kosmosu, mural 3D, bawialnia

Malowanie sali zabaw, malowanie bawialni, artystyczne graffiti w bawialni
Malowanie kosmosu, mural 3D, bawialnia


Malowanie kosmosu w sali zabaw:

Malowanie sali zabaw odbyło się metoda natryskową za pomocą aerografu, na koniec cała grafika została zalakierowana lakierem akrylowym. Jak widać na poniższych zdjęciach tematem przewodnim grafiki w tej salce jest motyw kosmosu i robocików. 
W tym malowidle występuje wieloplanowość tła. Na pierwszym planie widzimy skalistą krainę księżyca, skały i urwiska. Na drugim planie postacie robotów porozrzucane są po całej salce. Trzecim planem jest głębia kosmosu. Ta właśnie wieloplanowość scenki daje wrażenie głębi (perspektywy) i sprawia, że
wchodząc do niewielkiego pomieszczenia nagle znajdujemy się w całkiem innej rzeczywistości, w kosmicznej krainie galaktyce pełnej gwiazd. Całość grafik jest bardzo czytelna, różne scenki opowiadają różne sytuacje a zarazem stanowią jedną całość. W grafice dominuje głównie granatowa kolorystyka z czarną przecierką, na której są umieszczone gwiazdy ukazując nam gwieździste niebo nocą wraz z galaktykami kometami, asteroidami itp.

Kosmiczny mural w bawialni

Malowanie sali zabaw  - motyw związany z kosmosem. Tematyka pracy nawiązuje do nazwy lokalu "Galaktyka". Jest to duża bawialnia, która została zaaranżowana poprzez malowanie graffiti 3D.
Mural ma za zadanie powiększyć wizualnie przestrzeń, grafika ta dała efekt kosmicznej otchłani. W pracy występuje wieloplanowość, która składa się na efekt głębi czyli perspektywy. Przedstawiona na zdjęciach grafika znajduje się w przestrzeni przystosowanej dla najmłodszych dzieci, w wieku od dwóch do czterech lat. 

Więcej zdjęć na stronie: Artystyczne malowanie ścian

Brak komentarzy: