Mural, Jaskółki

Malowanie jaskółek na klatce schodowej

Na powyższych zdjęciach prezentuję Państwu malowanie obrazu na ścianie w kolorystyce monochromatycznej z delikatną domieszką koloru niebieskiego. Wybrano motyw lecących jaskółek. Dzięki wykorzystaniu perspektywy powietrznej ( zmniejszanie natężenia kolorów wraz z oddalaniem się przedmiotów) widz, który podziwia mural stojąc na klatce schodowej, ma wrażenie, że z każdej strony otacza go wir jaskółek.

Jaskółka jest ptakiem zakorzeniony w symbolice i tradycji europejskiej. Najczęściej utożsamiany z początkiem wiosny, wiosennym przebudzeniem i odnową życia. Jednakowoż przysłowie mówi, iż jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Według staropolskich wierzeń tam, gdzie gniazdują jaskółki jest dobrobyt i szczęście a także nadzieja i pomyślność. Jaskółka jest symbolem szczęścia i wysłanniczką dobrych nowin. Symbolem wolności, lekkości i dobrej wróżby. 


Ozdobne malowanie ściany, malowanie graffiti na klatce schodowej, mural w lofcie, Jaskółki
Abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza
Graffiti na klatce schodowej, obraz abstrakcyjny na ścianie, jaskółki, nowoczesny mural, klatka schodowa jak pomalować?
Abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza


Obraz abstrakcyjny malowany na ścianie w klatce chodowej, jaskółki abstrakcja, obraz do nowoczesnego wnętrza. Grafitti na klatce schodowej
Abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza
Malowanie graffiti na klatce schodowej, nowoczesny obraz, inspiracje jak pomalować klatkę schodową?, ciekawy pomysł na klatkę schodową Warszawa
Abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza


Ciekawy pomysł na klatkę schodowa, malowanie nowoczesnego obrazu na ścianie, lecące jaskółki,
Malowanie jaskółek na ścianie, obraz abstrakcyjny
Malowanie nowoczesnego obrazu na ścianie, lecące jaskółki, mural, malowanie grafiki na klatce schodowej, inspiracje
Malowanie jaskółek na ścianie, obraz abstrakcyjny


Malowanie lecących jaskółek na ścianie, abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza, aranżacja klatki schodowej, mural
Malowanie obrazu na ścianie, lecące jaskółki
Malowanie obrazu na ścianie "Lecące Jaskółki" obraz do nowoczesnego wnętrza,mural w lofcie, grafitti 3D
Malowanie obrazu na ścianie, lecące jaskółki


Malowanie jaskółek na ścianie, abstrakcyjny obraz do nowoczesnego wnętrza, mural 3D, jak pomalować klatkę schodową, ciekawe inspiracje
Mural do nowoczesnego wnętrza, malo

Artystyczne graffiti - Jaskółki

 

Motyw przylatujących lub odlatujących jaskółek był wielokrotnie wykorzystywany w polskim malarstwie. Temat i symbolika jest ponadczasowa, zmienia się jedynie forma. Dzisiejsze jaskółki w nowoczesnym ujęciu efektownie prezentują się w domu jednorodzinnym na klace schodowej.
Podobne motywy mogą być wykorzystywane zarówno w pokojach w mieszkaniach jak i w biurach. Artystyczne malowanie ścian - jest to ciekawy sposób wyróżnienia się i nadania pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Malowidło dekoracyjne (mural) zostało namalowane z wykorzystaniem aerografu. Całość została zabezpieczona powłoką ochronną, która chroni przed zabrudzeniami i przedłuża trwałość malowidła.

Zapraszam do obejrzenia strony: malarstwo-artystyczne.pl


Brak komentarzy: