Jak urządzić bar - malowanie baru

Jak urządzić bar?


Na poniższych zdjęciach prezentuję Państwu mural w barze, który zajmuje kilka ścian w pubie. Motywem głównym to football. Portret Kazimierza Deyny na tle barw klubu, obok uwieczniono pojedynek piłkarza sam na sam z bramkarzem, należy uznać, że na pewno padł gol. Obraz utrzymano w monochromatycznych barwach, a postacie namalowane w bardzo dynamicznej pozycji 

Jak urządzić bar? galeria zdjęć krok po kroku:

Malowanie na ścianie obrazu w Pubie, inspiracje
Pomysł na bar, graffiti na ścianie w pubie

Aranżacja ścian w pubie, ciekawy pomysł na aranżację ścian w barze
Pomysł na bar, graffiti na ścianie w pubie

Mural Kazimierz Deyma, ciekawy pomysł na aranżację baru. mural
Pomysł na bar, graffiti na ścianie w Barze
Ciekawy pomysł na aranżację baru, mural na ścianach w barze
Ciekawy sposób na wystrój baru piwnego

Malowanie na ścianie kobiety, mural 3D
Wystrój baru piwnego, artystyczne malowanie ścian
Mural, Kazimierz Deyma, ciekawy pomysł na aranżację baru.
Wystrój pubu piwnego, portret Kazimierza Deymy

Pomysł na bar, malowanie graffiti na ścianie w pubie, mural 3D
Artystyczne malowanie ścian, wystrój baru
Ciekawy pomysł na wystrój ścian w barze, malowanie baru, mural 3D
 Artystyczne malowanie ścian, wystrój baru

Malowanie murali, portret Lewandowskiego na ścianie w barze
 Wystrój pubu, graffiti w barze Robert Lewandowski
NIETYPOWY WYSTRÓJ BARU, malowanie graffiti UV farbami fluorescencyjnymi
Artystyczne malowanie ścian, wystrój baru

Malowanie godła Polskiego na ścianie, godło Polskie mural
Wystrój pubu piwnego, graffiti w barze
Malowanie Roberta Lewandowskiego, mural, ciekawy pomysł na wystrój baru
Aranżacja baru, graffiti Robert Lewandowski
Ciekawy pomysł na aranżację baru:


Są chwile, których zapomnieć się nie da. Są ludzie, których zapomnieć się nie da. Są emocje, których zapomnieć się nie da. Na szczęście istnieją sposoby, by wszystkie wspomniane rzeczy utrwalić i by towarzyszyły nam na co dzień. Jak urządzić bar? Dla wielu osób sport jest ważną, jeśli nie najważniejszą częścią życia. Nawet jeśli sami go nie uprawiamy, to przecież jesteśmy mistrzami w kibicowaniu. Narodowym sportem Polaków, jak wiadomo, jest piłka nożna. Nawet jeśli przegrywamy, to przecież zawsze można zaśpiewać: „Polacy, nic się nie stało!”. Na szczęście ostatnio coraz mniej okazji do tego. Naszej drużynie coraz częściej śpiewamy: „Polska biało-czerwoni!”. I z całą pewnością kilka nazwisk zapisze się nie tylko na kartach historii, ale też na… ścianach. 

Jak urządzić Bar?


Na fotografiach prezentuję Państwu mural w barze, który zajmuje kilka ścian. Motywem głównym dla wszystkich z nich jest football. Na jednej z nich przedstawiono portret Kazimierza Deyny na tle barw klubu, któremu był wierny przez ponad dziesięć lat. W zielonych barwach, charakterystycznych dla Legii Warszawa Deyna zadebiutował w 1966 roku. Z tą drużyną piłkarz odnosił wiele sukcesów, do których należy dołożyć liczne zaszczyty zdobywane w reprezentacji Polski. Tuż obok podobizny Deyny uwieczniono pojedynek piłkarza sam na sam z bramkarzem. Wiedząc, jak świetnie grał Kaz, należy uznać, że na pewno padł gol. Obraz utrzymano w monochromatycznych barwach, a postacie uchwycono w bardzo dynamicznej pozycji 

Aranżacja baru


Kolejną ścianę ozdobiła podobizna Roberta Lewandowskiego. Nie ma aktualnie w Polsce osoby, która nie wiedziałaby kim jest Lewy. Nie ma w Polsce chłopca, który kopiąc na podwórku piłkę, nie udawałby, że jest Robertem. 

A na koniec, jak wiadomo, nawet najbardziej męski sport nie obejdzie się bez kobiet. Piękne kobiety zagrzewają do gry i, co tu kryć, wielu piłkarzy gra specjalnie dla nich. Dlatego też jedną ze ścian postanowiono poświęcić gorącej fance. Blond piękność trzymająca nad głową fotballową sprawia, że niejeden z piłkarzy zacząłby szybciej przebierać nogami. Ten mural powstał w technice UV. W ciemności, przy skierowaniu na obraz odpowiedniej lampy, gorąca blondynka zaczyna grzać nas swoim blaskiem.

Zapraszam do obejrzenia strony: Malowanie murali

Brak komentarzy: