Aranżacja basenu

Artystyczne malowanie ścian na basenie:

Malowanie rafy koralowej, wystrój basenu, artystyczny mural 3D, Warszawa
Malowanie podwodnego świata, rafa koralowa na basenie

Aranżacja basenu poprzez malowanie
Aranżacja ściany na basenie

Wystrój ści9an na basenie, mural wykonany na basenie, malowanie rafy koralowej
Aranżacja ściany na basenie

Malowanie rafy koralowej, aranżacja ścian na basenie, malowanie rybek na ścianie
Malowanie murala na basenie

Malowanie ścian na basenie, mural ścienny 3D, malowanie rybek na ścianie
Malowanie malowidła ściennego 

Malowanie rafy koralowej i rybek, mural ścienny 3D, artystyczne malowanie ściany
Malowidło ścienne na basenie

Artystyczne malowanie ściany na basenie, mural przedstawiający rafę koralową i rybki.
Ozdabianie ścian na basenie, mur

Wykonanie murala ściennego na basenie, dekoracja ścian czyli artystyczne malowanie ściany, mural 3D
Malowidło ścienne 3d, malowanie rafy

Artystyczne malowanie ściany na basenie wystrój wnętrza, malowanie rafy koralowej na basenie, Warszawa
Malowanie rafy koralowej na basenie

Malowanie obrazu na ścianie, aranżacja ścian na basenie, malowanaie rafy koralowej, Warszawa
Malowanie rafy koralowej, mural 3D

Malowanie na ścianie obrqazu przedstawiającego rafę koralową, mural ścienny 3D, aranżacja basenu, Warszawa
Aranżacja ścian y na basenie

Artystyczne malowanie ścian na basenie ,aranżacja basenu malarstwo ścienne 3D, Warszawa
Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie ścian, malowanie rybki, mural 3D, Warszawa
Malowanie ściany n basenieNasz kanał na serwisie YouTube

Malowanie rafy koralowej

Strój kąpielowy, klapki, ręcznik i już można cieszyć się przyjemnością jak zapewnia zanurzenie się w wodzie po samą szyję. Przyjemność może być większa jeśli do dyspozycji mamy własny basen. Na poniższych zdjęciach prezentuję Państwu efekt aranżacji prywatnego basenu przynależącego do domu jednorodzinnego. Basen znajduje się w pomieszczeniu z przeszklonym dachem. Zapewnia to dostęp światła dziennego, a nocą widok na rozgwieżdżone niebo. Wszystkie ściany w sali zostały pokryte artystyczną dekoracją utrzymaną w odcieniach błękitu, który doskonale komponuje się z turkusową wodą w akwenie. Wybrano wiele motywów, które jednoznacznie kojarzą się z udanym wypoczynkiem nad wodą.

Na pierwszym tle, na wszystkich ścianach, namalowano to, co charakterystyczne dla flory i fauny ciepłych mórz. Wybrano delikatny odcień błękitu, dodatkowo rozświetlony przenikającymi przez wodę refleksami światła słonecznego. Tłem jest morska toń, w której zatopione na odkrycie czekają skarby. Na jednej z płaszczyzn widać nadszarpnięty zębem czasu zatopiony wrak trójmasztowca, na kolejnej odtworzono budynek i rzeźbę przywodzące na myśl starożytną Grecję. Tym samym obraz ma w sobie nutkę tajemniczości, niczym zatopiona Atlantyda. 

Pomiędzy gąbkami o fantazyjnych kształtach przemykają także ryby motyle, nazywane tak ze względu na intensywne ubarwienie charakterystyczne dla tych latających stworzeń. Nie zabrakło również innych rybek o ciekawej nazwie. Rybka zwana chirurgiem odznacza się lancetowatym ostrzem u nasady ogona.

Tym, co nieodzownie kojarzy się ciepłymi morzami, relaksem, pływaniem lub nurkowaniem, jest rafa koralowa. Bogactwo jej barw poraża i zachwyca. Podczas malowania starano się odtworzyć jej urok. Zatem na ścianach wyczarowano charakterystyczne rośliny i zwierzęta. Wśród koralowców pływają między innymi pomarańczowe błazenki w białe pionowe paski i skrzydlice o pięknych, długich pletwach.

Nie zapomniano również o największych mieszkańcach mórz. Nad skrzynią ze złotem krąży rekin, groźnie strzegąc skarbu. Bystre oko obserwatora wyśledzi także trupią czaszkę tonącą w morskich odmętach. Może to czaszka pirata, a może jakiegoś śmiałka, któremu nie udało się wydobyć skrzyni z kosztownościami. na tle groźnych rekinów znacznie łagodniej prezentują się majestatyczne delfiny.

Całość, w skromnej opinii malującego, prezentuje się imponująco. W pomieszczeniu stworzono bardzo realny podwodny świat. W takim miejscu z wielką przyjemnością zażywa się relaksującej kąpieli. Malując w takich pomieszczeniach należy pamiętać, że panuje w nich zarówno wysoka temperatura i wysoka wilgotność. W związku z tym dekoracje ścienne wymagają specjalnego zabezpieczenia. Ściany pokryto lakierem przedłużającym trwałość aranżacji.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z filmem dostępnym na serwisie Youtube oraz do obejrzenia innych aranżacji pomieszczeń na naszym kanale: malarstwo-artystyczne

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Cudowne :-) tyle elementów... Wow

Arielontko Kula pisze...

Było trochę tego :-)