Usługi malarskie

Artystyczne usługi malarskie:

Jesteśmy ekipą specjalizująca się wyłącznie w artystycznych usługach malarskich takich jak: fresk, mural, malowanie wnętrz różnymi technikami, malowanie metodami natryskowymi za pomocą pistoletów jak i tradycyjnymi technikami malarskimi, przygotowanie ścian do malowania, drobne zaprawki takie jak usuwanie dziur, równanie nierówności
.

Największym naszym plusem jest to że specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie malowania, naszą ekipę wyróżnia wieloletnie doświadczenie, oraz zgrany zespół fachowców który z zaangażowaniem wykonuje swój fach.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy każde nasze zlecenie malarskie zostanie wykonane profesjonalnie w najwyższych standardach jakości.

Malujemy szybko

Chcecie szybko uporać się z malowaniem pomieszczeń? Boicie się nieprofesjonalnych ekip i miernej jakości wykonania usługi? Macie mało czasu by pilnować i doglądać ekip? Jeśli chcecie mieć szybko i sprawnie odświeżone wnętrze, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy firma która oferuje kompleksowe i artystyczne usługi malarski.

Jesteśmy zawodowcami

Wiecie dlaczego warto skorzystać z naszych usług malarskich? Ponieważ poprzez wieloletnie doświadczenie i organizację pracy namalować każdy motyw i wymalować każde pomieszczenie od artystycznego malowania ścian fresków i malowideł ściennych po tradycyjne usługi malarskie. Nasza usługa jest kompletna od przygotowania pomieszczenia do malowania ściany, wymalowania po sprzątanie po swojej pracy.

Usługi malarskie wykonujemy na terenie województwa: Kujawsko-Pomorskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego.

GALERIA NIEKTÓRYCH NASZYCH PRAC MALARSKICH:


artystyczne i kompleksowe usługi malarskie, malowanie scianWarszawa, artystyczne usługi malarski
Warszawa, kompleksowe usługi malarskie, malarstwo ścienneWarszawa, usługi malarskie, malowanie ścian, mural
Warszama, ekipa malarska, kompleksowe usługi malarskie


CENNIK ARTYSTYCZNYCH USŁUG MALARSKICH PODZIELONY ZE WZGLĘDU NA RODZAJ I POZIOM TRUDNOŚCI MOŻNA ZNALEŹĆ W ZAKŁADCE OFERTA

Oprócz kompleksowych usług malarskich, malowania natryskowego wielkich powierzchni, oraz tradycyjnych usług malarskich takich jak malowanie wałkiem, zajmujemy się również: ARTYSTYCZNYM MALARSTWEM ŚCIENNYM, mural, fresk ścienny. Malujemy kluby, dyskoteki, bary, przedszkola, salony fryzjerski, pokoje dziecięce, gabinety itp. tak jak widać na obrazkach załączonych powyżej.