Pokój dziewczynki - malarstwo dekoracyjne

Obraz ścienny w pokoju dziewczynki.


Malarstwo ścienne w pokoju dziewczynki
Pokój dziewczynki, malarstwo ścienne

Pokój dziewczynki malarstwo ścienne, pomysł na aranżację pokoju dziewczynki
Pokój dziewczynki, malarstwo ścienne

Ciekawy pomysł na aranżację ściany w pokoju dziewczynki, malarstwo naścienne.
Aranżacja ściany w pokoju dziewczynki

Ciekway pomysł na pokój dziecięcy, malowanie pokoju dziecięcego w bajkowy motyw
Aranżacja ściany w pokoju dziewczynki

Inspiracje pokój dziewczynki, Malowanie obrazu 3D w pokoju dziecięcym
Obraz 3D w pokoju dziewczynki

Malarstwo ścienne w pokoju dziewczynki, obraz 3D namalowany na ścianie
Obraz 3D w pokoju dziewczynki

Aranżacja ściany w pokoju dziewczynki:

Każde dziecko chciałoby, by jego pokój był wyjątkowy. Pokój jest dla dziecka najważniejszą częścią w domu. Tutaj dziecko śpi, bawi się i marzy. Dlatego dobrze, by pomieszczenie odzwierciedlało zamiłowania małych ludzi. Dzięki temu mogą oni poczuć się jak w odległej, bajkowej krainie wyczarowanej specjalnie dla nich. Dobrym przykładem jest przedstawiona na powyższych fotografiach aranżacja pokoju dziewczynki. Na ścianach sypialni odmalowano dwie sceny z bardzo popularnych bajek. Na pierwszym tle widzimy wesołą ekipę znaną z przygód o Kubusiu Puchatku. Niefrasobliwy żółty niedźwiadek jak zawsze próbuje zdobyć małe co nie co i nie bacząc na ryzyko wspina się po suchej gałęzi, by zdobyć garnuszek miodku. Jego wierni przyjaciele, którzy zawsze mu towarzyszą, próbują go ratować. Pan Królik patrzy z przerażeniem i wyciąga w górę rękę, a Tygrysek, Prosiaczek i Kłapouchy całymi siłami usiłują podtrzymać łamiący się konar. Na drugim planie malunku, za strumykiem, widać kolejną grupę zaprzyjaźnionych postaci. Rozpędzonym samochodem, po górskiej ścieżce, wprost do strumienia pędzą Myszka Miki i jej znajomi. Fajtłapowaty Goofy wydaje się tym w ogóle nie przejmować i skupia się tylko na robieniu zdjęć. Wszak uchwycenie motylka w locie jest nie lada wyczynem. Jazda w rozpędzonym wozie podoba się też psu Pluto. Jednak kaczor Donald z przerażeniem złapał się za głowę a Myszki Miki i Minnie też nie mają tęgich min. Ale wiadomo, jak to w bajce, cała wyprawa na pewno skończy się dobrze.

Obraz wykonano w soczystych barwach, nasyconych barwach, takich jakie dzieci lubią najbardziej. Użyto wielu kolorów po to, by jak najwierniej odwzorować postacie. Zadbano również o wszelkie szczegóły. Nad głowami fruwają motylki, na łące rosną kwiaty i grzyby, a wzdłuż strumienia pałka wodna. Tłem malunku jest górski krajobraz odmalowany w odcieniach lekkich beżów. Całość sprawia bardzo przyjemne wrażenie, pokój nabrał indywidualnego charakteru. Obraz, który zajmuje 14 m2 został zabezpieczony akrylowym lakierem. Ten zabieg chroni przed zabrudzeniami i przedłuża trwałość malunku. Podobne aranżacje można wykorzystywać również w innych miejscach, w których ucieszą oko dziecka. Np. w przedszkolach. To doskonały pomysł na ożywienie miejsca i wyróżnienie go.

Praca wykonana w pokoju dziewczynki, przedstawia bajkową scenkę z animowanymi postaciami z różnych bajek. Kolorystyka obrazu jest soczysta, wyraźne i intensywne kolory rozweselają pokój i nadają niepowtarzalny klimat. Obraz ma wielkość 14m2 jest zabezpieczony lakierem akrylowym, odporny na ścieranie.  

Więcej prac w karcie POKOJE DZIECIĘCE:

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

SPOKO! :)