Malowanie pokoju dziecięcego

Aranżacja pokoju dziecięcego:


Künstlerische Wandmalerei, malowanie obrazu na ścianie w pokoju dziecka
Malowanie pokoju dziecięcego

Nursery Kunst Malerei Kinderzimmer, malowanie obrazu na ścianie w pokoju dziecięcym
Aranżacja ściany w pokoju dziecięcym

Künstlerische Wandmalerei Wandgemälde, malowidło ścienne w pokoju dziewczynki, kwiaty na ścianie w pokoju dziewczynki
Artystyczne malarstwo ścienne w pokoju dziewczynki.


Artistic wall painting, malowanie obrazu ściennego w pokoju dziewczynki, kwiaty na ścianie
Artystyczne malarstwo ścienne, pokój dziewczynki.


Malowidło ścienne w pokoju dziewczynki:

Odpowiednie zagospodarowanie dziecięcego pokoju jest niezmiernie ważne. Maluch spędza tam dużą część swojego życia. Dlatego warto zaaranżować pomieszczenie tak, by odpowiadało małemu lokatorowi. Dzieci uwielbiają bajki i motywy z kreskówek. Jeśli motyw z bajki przeniesiemy na ścianę, nasze dziecko będzie mogło spędzać czas ze swoimi bohaterami nawet po wyłączeniu telewizora. Pokój staje się wówczas prawdziwą bajkowa krainą. 

Pokój dziecka w ScoobyDoo:

Tajemnicza Spółka, która uwielbia rozwiązywać zagadki to ekipa z jednej z bardzo popularnych kreskówek, którą dzieci wprost kochają. Każdy uwielbia patrzeć jak czwórka zgranych przyjaciół i gadający pies tropią duchy, wilkołaki, wampiry i inne potwory. Na końcu zawsze wszystko kończy się szczęśliwie, a zjawy najczęściej okazują się nieprawdziwe. Mimo tego Kudłaty i Scooby Doo zawsze drżą z przerażenia i uciekają co sił w nogach. Taką właśnie scenkę utrwalono na pierwszym malunku. Brązowy pies i jego najlepszy kumpel - Kudłaty z krzykiem uciekają przed czymś co ich śmiertelnie wystraszyło. Scooby pędzi na złamanie karku z przyczepionym do jego ogona Kudłatym. Cały mural jest bardzo realistyczny, utrzymany w tajemniczym klimacie charakterystycznym dla tej bajki. Nad uciekinierami rozpościera się groźnie granatowe niebo, Księżyc w pełni również wzbudza nastrój tajemnicy. Całości dopełnia lecący na tle rozgwieżdżonego nieba wielki nietoperz, stworzenie znane z filmów grozy. 

Pokój dziewczynki, biedronka na ścianie:

Z mrocznych klimatów bajki ze Scoobym przenosimy się na wesołą trawkę. Na malowidle użyto wielu soczystych i radosnych barw, po to, by jak najlepiej oddać atmosferę ukwieconej łąki. Błękitne niebo i leniwie sunące po nim białe baranki sprawiają, że niezależnie od pogody za oknem jest nam zawsze miło i ciepło patrząc na ten obraz. Namalowane soczystym zielonym kolorem liście, fioletowe i różowe kwiatki oraz czerwona biedronka niezmiennie kojarzą się z wiosennym dniem. Podziwiając malowidło nie sposób nie odwzajemnić uśmiechu, który przesyła nam siedząca na listku biedronka i kwiatek. Podobny motyw można z powodzeniem przy aranżacji innych pomieszczeń, w których przebywają dzieci. Malunki doskonale sprawdzą się w przedszkolach.


Obrazy zostały zabezpieczone bezbarwnym lakierem akrylowym, który przedłuża trwałość malunków i sprawia, że są odporne na zmywanie. W pokoju małych rozbójników to bardzo ważne.

Więcej prac w karcie POKOJE DZIECIĘCE:

Brak komentarzy: