Malarstwo ścienne - malowanie sklepu

Artystyczne malowanie sklepie obuwniczego w Toruniu:


Malarstwo ścienne, malowanie malowidła na ścianie w sklepie
Artystyczne malowanie sklepu.

Malarstwo ścienne, artystyczne malowanie malowidła ściennego w sklepie, Toruń
Artystyczne malowanie sklepu.

Malarstwo dekoracyjne, aranżacja sklepu poprzez malowanie grafiki na ścianie
Artystyczne malowanie sklepu.

Malarstwo ścienne, usługi, aranżacja sklepu w Toruniu
Artystyczne malowanie sklepu.

Artystyczne usługi malarskie, aranżacja sklepu w Toruniu
Malowidło ścienne w sklepie.

Naklejki na ścianie, malowanie grafitti ma ścianie w sklepie
Malowanie obrazu w sklepie.

Artystyczne malarstwo ścienne, aranżacja sklepu
Obraz wykonany w sklepie na ścianie jako dekoracja i reklama sklepu.

Aranżacja sklepu, malowidło ścienne w sklepie:


Krasnoludek to jedna z najpopularniejszych postaci ze świata dziecięcych bajek i baśni. To sympatyczne stworzenie, które swoim wyglądem przypomina małego człowieka, budzi ciepłe i pozytywne skojarzenia. Jest w Toruniu takie miejsce gdzie można spotkać się nie z jednym, ale z cała grupą uśmiechniętych krasnali. W sklepie Krasnal – Centrum Obuwia Dziecięcego powstał obraz – malowidło ścienne, które nawiązuje do nazwy sklepu, jest wizytówką i wyróżnikiem przedsiębiorcy. Przyjazna atmosfera, jaka została stworzona dzięki kolorowemu malowidłu, sprawia, że mali klienci są skłonni spędzić w sklepie dłużą chwilę, a to bardzo ważne dla rodzica, który musi dokonać trafnego wyboru dla swojego dziecka. 

Główny fragment obrazu został namalowany w części, w której znajduje się największy regał z obuwiem. Na delikatnym, jasnozielonym, soczystym tle ładnie prezentuje się cała kolekcja. Krasnale przedstawiono w kompozycji pasowej. Trzy zabawne, kolorowe stworki hasają beztrosko na łące pełnej kwiatów: niebieskich, fioletowych i pomarańczowych. Na płatku jednego z nich przysiadła słodka biedronka. Dwa krasnoludki dumnie dzierżą transparent reklamowy, uśmiechając się zachęcająco. Nad ich głowami znajduje się błękitne niebo, po którym leniwie przesuwają się puchate białe chmurki w kształcie dziecięcych małych stópek. Wszystko to sprawia, że w sklepie czuć lekki, radosny nastrój wiosny. Jednak krasnoludki, które przyglądają się nam z góry to nie jedyne miłe stworzenia w tym sklepie. Kolejny mały ludzik w zielonej czapce wita nas wyskakując z brązowego buta ozdobionego fioletowym kwiatkiem. Jeszcze jeden, tuż przy oknie, cały zielony, pewnie z zazdrości, że sam nie ma takich kolorowych bucików, właśnie niesie nam kolejną parę do przymiarki. Czy to już wszystkie krasnale? Ależ nie! Następny brodaty stworek wychyla się radośnie zza drzwi, pewnie podgląda jak nam idą zakupy. A z drugiej strony, jego kolega w czerwonej czapce uśmiecha się zachęcająco. No w takiej sytuacji naprawdę łatwo zdecydować się za wybór choć jednej z par butów. 

Malowidło doskonale pełni zarówno funkcję reklamową jak i dekoracyjną. Praca ma wymiar 15 m2. Została utrwalona bezbarwnym lakierem, który przedłuża trwałość dzieła.

Brak komentarzy: