Malowidło ścienne, aranżacja baru

Aranżacja ścian w barze:


Aranżacja ściany w tureckim barze, złote napisy tureckie, aranżacja ściany w barze, mural 3D
Aranżacja ściany w barze

Artystyczne malowanie ścian w kebabowni, mural ścienny w barze z kebabami
Malowanie obrazu na ścianie 

Aranżacja ściany, malowanie obrazu na ścianie w tureckiej kebabowni, Jak zaarnżować bar? Warszawa
Mural ścienny w barze

Dekoracja ściany w barze z kebabami, malowidło ścienne jako element wystroju.
Aranżacja kebabowni, mural ścienny

Malowidło ścienne w barze, malowanie obrazu na ścianie w klubo-kawiarni, mural 3
Malowanie ściany w kebabowni, obraz elementem wystroju ściany w barze

Jak zaaranżować bar

Wakacje pod palmami… ach marzenie prawie każdego z nas, zwłaszcza kiedy za oknem zimno, szaroburo i nieprzyjemnie. Ale nawet latem niejeden wolałby na policzku poczuć gorący powiew powietrza znad pustyni, niż chłodną bałtycką bryzę. Dzięki aranżacji baru „Alibaba” klimat orientu można poczuć nie opuszczając kraju. Klub stał się idealnymi miejscem do skosztowania drinka z palemką… pod palemką właśnie. Patrząc na malowidło przenosimy się wprost na rozgrzany piasek pod niebieskie niebo. Obraz przypomina cudowną pocztówkę z wakacji, przywraca wspomnienia lub rozbudza marzenia. Użyto kolorów charakterystycznych dla śródziemnomorskich krain. Brązowożółte wydmy, po których leniwie przechadza się wielbłąd, idealnie komponują się zarówno ciepłym kamieniem położonym z boku ściany jak i z ciepłym drewnem położonym u dołu malunku. Objuczony wielbłąd prowadzony przez swojego opiekuna wprowadza w klimat dawnych karawan. Zielone liście palmy ładnie odznaczają się na tle błękitnego nieba. Warto wspomnieć, że aranżacji poddano również sufit. Pomalowano go na niebiesko i nadano wypukłą fakturę. Dzięki temu sklepienie klubu doskonale imituje niebo. Kolory są soczyste, nasycone i intensywne, nadają pomieszczeniu głębi, optycznie powiększają przestrzeń. Na ścianie, w której znajdują się drzwi do lokalu na intensywnie czerwonym tle odmalowano złote napisy w języku arabskim, które jeszcze bardziej podkreślają orientalny charakter klubu i nadają tajemniczości.

Powierzchnia malowidła ściennego zajmuje 30 m2. Mural znacznie poprawił estetykę wnętrza. Nadał miejscu klimatu, który jest zgodny z nazwą miejsca. Dzięki temu lokal jest niepowtarzalny i wyjątkowy. To nie jest zwykły klub, to egzotyczny i bajkowy zakątek dla osób spragnionych niecodziennych wrażeń wizualnych. Malowidło zostało wykonane metodą natryskową z wykorzystaniem aerografu. W końcowej fazie malowania całość zabezpieczono bezbarwnym lakierem akrylowym, który znacznie poprawia trwałość malunku i czyni go wodoodpornym.

Malarstwo dekoracyjne

Przykład tego malarstwa dekoracyjnego pokazuje, że malowidła dobrze się sprawdzają jako element wystroju ścian. Temat, który wybieramy w celu aranżacji ściany może być związany tematycznie z nazwą baru np. bar turecki z tureckimi motywami malarskimi i elementami wystroju. Innym przykładem jest prezentowana na blogu aranżacja baru Ramzes, który również nawiązuje do ciepłych, egzotycznych klimatów. Wszystko to razem to zapewnia ciekawy klimat, decyduje o indywidualnym charakterze i oryginalności miejsca. Zachęcam do komentowania, czy Państwo również chcieliby skosztować przyjemności jaką oferuje klub "Alibaba"?

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

piekne te rysunki ale te konie najpiekniejsze,pozdrawiam:)

Anonimowy pisze...

sliczne rysunki :)