Mural w Lublinie

Mural wykonany w Lublinie:


Kunst Malerei club, aranżacja baru, Lublin Tart Yvonne
Mural wykonany w Lublinie.

Mural w Lublinie, aranżacja baru
Tart Yvonne, mural ścienny

Wandmalerei, aranżacja baru, Lublin Malarstwo ścienne
Artystyczne malarstwo ścienne.

MALOWANIE W RESTAURACJI, aranżacja baru, Lublin
Aranżacja kawiarenki w Lublinie.

Aranżacja klubu, mural, Lublin, usługi malarskie
Aranżacja Kawiarenki w Lublinie.

MALOWANIE KAWIARENKI-ARANŻACJA, Lublin
Malarstwo ścienne, mural.

Artystyczne malowanie ściany, malarstwo ścienne, Lublin
Artystyczne malarstwo ścienne.

MALOWANIE ŚCIAN MURAL, Lublin
Malarstwo ścienne w kawiarence.

Wandmalerei in der Bar, aranzacja baru, Lublin
Artystyczne malowanie ściany.

Kunst Malerei club, aranżacja klubu, Lublin
Aranżacja ściany w Kawiarence.

ARANŻACJA KAFEJKI FRANCUSKIEJ, Lublin malarstwo ścienne


Aranżacja baru w lublinie, projektowanie klubów i barów
Aranżacja kawiarni w Lublinie


Filmik przedstawiający proces malowania krok po kroku malowidła ściennego w Kawiarence "Tart Yvonne" w Lublinie.Artystyczne malowidło ścienne:

Artystyczne malowidło ścienne zostało wykonane w Lublinie. Obraz jest wizytówką stylizowanej na styl francuski kawiarenki pod nazwą "Tart Yvonne", w której, jak sama nazwa wskazuje, serwowane są najpyszniejsze tarty. Dekoracja ścienna została tak zaaranżowana, aby nawiązywała do francuskiego klimatu, a w szczególności do Paryża, stąd też na muralu zostały przedstawione najważniejsze perły paryskiej architektury. Wśród nich są między innymi: Łuk Triumfalny w starej i nowej formie, Wieża Eiffla, samochód marki Citroen, Bazylika Sacre Coeur i Katedra Notre Dame, stara linia metra zaprojektowana przez Gaudiego. Jest i piękna paryżanka, która przy małym stoliku raczy się smaczną mała czarną na jednym z bulwarów. Wszystko to zostało podane w nieco lżejszej formie, z lekkim przymrużeniem oka w kreskówkowym klimacie. Wszystkie te elementy mocno kojarzą się z Paryżem i niewątpliwie są wizytówką tego miasta. Malowidło ścienne zostało tak zaprojektowane, aby prowadziło przechodnia z ulicy Królewskiej wprost do uroczej kawiarenki znajdującej się w podwórzu. Wzrok odbiorcy, który obserwuje obraz, podąża wzdłuż malowidła z lewej do prawej strony. Na środku widnieje jadący drogą samochód, której przerywana linia zakończona strzałką prowadzi do lokalu z logiem kawiarenki. 

Lublin, artystyczne malowanie ściany:

Tło obrazu ściennego jest namalowane w chłodnych odcieniach, głównie dominują: fiolet, niebieski i granat, natomiast przedmioty namalowane bliżej są w tonacjach ciepłych kolorów, po to aby odróżnić je od tła. Malowidło ma pasową perspektywę. W obrazie występuje dwuplanowość tła, na pierwszym planie widzimy ikony paryskiej architektury, drugi plan to namalowane w oddali tło i budynki w niebiesko-fioletowej kolorystyce. Malowidło ścienne jest w pełni moim autorskim pomysłem. Mural został wykonany techniką natryskową za pomocą aerografu. W końcowej fazie malowania obraz został zabezpieczony lakierem. Mural ma wymiary 45 m2, jest jednym z większych projektów, które wykonałem. Obraz jest lekki, świeży i zabawny. Zwraca uwagę i z cala pewnością zachęca do odwiedzi tego francuskiego lokalu.

Więcej zdjęć z aranżacji w karcie: "W KLUBACH I BARACH"

3 komentarze:

Shelia pisze...

No kurcze naprawdę masz talent, świetna praca. Pozdrawiam:)

dudqa pisze...

Jestem pod wrażeniem :)

Piotr Bartosiewicz pisze...

Jak otworze własne biuro to Cię zatrudnię. Szykuj pędzle. Prawdziwy talent, już dawno nie widziałem czegoś tak oryginalnego. Sukcesów w działalności :)