GALERIA

POKOJE DZIECIĘCE:

Urządzanie pokoju chłopca

Artystyczne malowanie ściany w pokoju dziecka, malowanie bajek na ścianie
Praca wykonana w pokoju dziecięcym a dokładnie w pokoju dwuletniego chłopca. Obraz przedstawia postacie z różnych bajek. Malowidło wykonane techniką natryskową. Czytaj więcej:


Malowidło ścienne w pokoju dziewczynki

artystyczne malowanie ściany w pokoju dziewczynki, aranżacja ścianyPokój dziecka to coś więcej niż miejsce do spania. To miejsce do zabawy, do rozwijania wyobraźni, poznawania świata. Przytulny kącik stworzony dla malucha to jego mały świat, prywatna kraina marzeń. W tym poście zaprezentuję aranżację pokoju dziewczynki, a dokładnie malowidło ścienne przedstawiające postacie z bajki Disneya. Czytaj więcej:
Aranżacja poddasza w pokoju chłopca.

Artystyczne malowanie ściany w pokoju chłopca, malowanie samochodów na ścianie.
Malowanie pokoju chłopca miało na celu zagospodarowanie trudnej do wykorzystania ściany oraz nadanie pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru i radosnego klimatu. Malowidło koresponduje z zainteresowaniami dziecka, ma za zadanie dostarczyć małemu użytkownikowi pokoju wiele radości. Czytaj więcej:

W DOMACH:

Dekoracja ściany w pizzerii

Artystyczne malowanie obrazu na ścinie, aranżacja ściany w pizzeriiMalowidło ścienne w lokalu gastronomicznym zostało zaaranżowane tak, by przypominało otwarte okno wychodzące wprost na włoską winnicę. Bardzo ciekawym zabiegiem artystycznym jest namalowanie wokół „okna” starych cegieł, odsłoniętych przez odpadający tynk, których kolorystyka przywodzi na myśl piwniczkę z winem. Czytaj więcej:
Aranżacja korytarza

Malowanie obrazu na ścianie w korytaża klatki schodowej, malarstwo ścienneMalowanie ścian oprócz stworzenia niepowtarzalnego klimatu i funkcji dekoracyjnej miało za zadanie optyczne powiększenie dość małej przestrzeni korytarza. Aranżacja malowidła miała na celu wydobycie jak największej głębi, dlatego też zastosowano kilka planów. Czytaj więcej:

Artystyczne malowanie ściany, grafik ścienna w salonie, abstrakcyjny obrazNa powyższych fotografiach pokazano sposób na delikatną aranżację salonu dzięki wykorzystaniu ornamentu. Motywy ornamentu wykorzystywane celem ozdabiania pomieszczeń czy fasad budynków są znane ludziom od najdawniejszych czasów. Również w tym przypadku właściciele mieszkania zdecydowali się na taką formę aranżacji powierzchni ściennej. Grafika ścienna została wykonana na centralnej ścianie pomieszczenia. Czytaj więcej: 


Malarstwo ścienne, karykatura Einsteina:

Aretystyczne malowanie ściany, mural czarno-biały, obraz namalowany na ścianie
Obraz został namalowany na Politechnice Warszawskie. Mural jest dość pokaźnych rozmiarów, ma wielkość 35m2. W większości wykonano go techniką natryskową za pomocą aerografu. Drobniejsze szczegóły odmalowano pędzelkiem. Spędzanie czasu w tak zaaranżowanym pomieszczeniu, z takim malunkiem na pewno będzie przyjemnością dla każdego studenta. Czytaj więcej: Artystyczne malowanie ściany w sklepie: 

rtystyczne malowanie obrazu na ścianie w sklepie z butami, aranżacja sklepu poprzez malowanie, WarszawaPost opisujący artystyczne malowanie ściany w sklepie z obuwiem sportowym King Sport w Warszawie. Mural wykonany w całości techniką natryskową jako artystyczna dekoracja sklepu. Zadaniem prac malarskich było podniesienie estetyki otoczenia sklepu. Stworzenie niepowtarzalnej dekoracji. Czytaj więcej:
Artystyczne malowanie ściany w gabinecie:

Artystyczne malowanie ściany w gabinecie, malowanie obrazu na ścianieMural przedstawia ulicę Szewską w Toruniu namalowana w perspektywie. Obraz ten został wykonany technika akrylową, większa cześć obrazu została namalowana metodą natryskową. Technika ta daje ciekawe efekty miękkiego przejścia, natomiast mniejsze detale wykonane zostały tradycyjną metodą malarską za pomocą pędzelka. Dobór danej techniki malarskiej jest uwarunkowany efektem jaki zamierzamy uzyskać w końcowej fazie. Czytaj więcej:


Reprodukcja Stworzenie Adama:

Malowanie reprodukcji obrazu Stworzenie Adama, Reprodukcja fresku Michała Anioła pt. "Stworzenie Adama". Obraz wykonany na płycie MDF. Wielkość malowanej reprodukcji wynosi 6m2. Praca wykonana farbami akrylowymi. Oryginalny obraz autorstwa Michała Anioła zdobi Kaplice Sykstyńską w Pałacu Watykańskim. Fresk powstał na zlecenie papieża Juliusza II w 1531 r., jest fragmentem większego dzieła składającego się z kilku części. Czytaj więcej:Artystyczne malowanie ściany w barze:

artystyczne malowanie ściany w barze, aranżacja baru poprzez malowanie obrazu na ścianieMalowidło ścienne (mural) wykonane zostało w barze, powierzchnia obrazu zajmuje około 120 m2. Tematem malowideł jest kinematografia lat '50-'70 XX wieku. Ikony srebrnego ekranu i wirtuozi instrumentów. Obraz jest namalowany w kolorystyce czarno-białej (monochromatycznej), tak by oddać klimat tamtych lat. Mural został wykonany techniką natryskową, a następnie polakierowany i zabezpieczony powłoką antygrafitti. Czytaj więcej:


Mural w salonie fryzjerskim:

Powyższa aranżacja salonu fryzjerskiego zasadniczo się wyróżnia od pozostałych salonów, malowidło przedstawia kobietę z rozwianymi włosami bez żadnej konkretnej fryzury - luźne włosy falujące na wietrze. Lekkie, zwiewne, naturalne. Celem tego zabiegu było podniesienie estetyki otoczenia i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Obraz został wykonany w kolorystyce czarno-białej, jego powierzchnia zajmuje około 9m2. Czytaj więcej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi opiniami. Pozdrawiam Ariel Kula